Kim jesteśmy?

MAJATEK.COM.PL to grupa fachowców w swojej dziedzinie. Nie jesteśmy prawnikami i nie udzielamy porad prawnych. Jesteśmy detektywami, działającymi od lat w swojej branży. Wśród nas są zarówno najmłodsi jak i wiekowi, doświadczeni detektywi ze stażem w służbach mundurowych. Posiadamy rozległą sieć informacji. Nie korzystamy z podstawowej wiedzy baz internetowych, jest to wiedza niewystarczająca i raczej bazowa. Działamy dużo szerzej. Jako licencjonowani detektywi dbamy, aby każde zlecenie zostało zrealizowane należycie i w pełni. Zawsze legalnie i efektywnie realizujemy każdy przypadek, każdą sprawę…

Skąd znamy informację o spadkodawcy?

Jesteśmy licencjonowaną firmą detektywistyczną działającą na terenie całej Polski oraz Europy, ale również działamy poza nią. 
Zawodowo sprawdzamy elementy majątków osób fizycznych i firm. 

Licencja detektywistyczna i specjalizacja w dziedzinie poszukiwania spadków powodują, że efektywnie dochodzimy informacji, lecz nadal w świetle prawa. 

Ilość zleceń powoduje, że nasza usługa jest tania i pewna.

Nasza firma działa na podstawie wpisu do rejestru działalności detektywistycznych o numerze RD-62/2020 wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Tanio

Ze względu na to, że przygotowujemy duże ilości raportów nasze ceny są najniższe na rynku.

Dokładnie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze raporty były kompletne i przejrzyste.

Profesjonalnie

Jesteśmy profesjonalistami i opieramy się tylko na sprawdzonych i legalnych źródłach.